top of page

Idealne zaproszenia ślubne?Czy konieczne jest wybranie idealnych zaproszeń ślubnych? Naszym zdaniem - NIE, ale... warto żeby były one idealne dla Was. Zaproszenia to ważny element każdego ślubu, w końcu to on informuje bliskich i przyjaciół o zbliżającym się wydarzeniu. Wybór może być trudny, ale mamy kilka wskazówek, dzięki którym stanie się to łatwiejsze i które pomogą Ci w podjęciu decyzji.


1. Określ styl ślubu


Czy będzie to formalne przyjęcie we wnętrzu w stylu glamour czy romantyczne wesele boho na świeżym powietrzu? Jeśli planujesz tradycyjne wesele, to eleganckie zaproszenia o klasycznym wzornictwie mogą być odpowiednie. Natomiast w przypadku rustykalnego ślubu warto zdecydować się na zaproszenia w naturalnych kolorach i motywach.


2. Dopasuj kolorystykę


Możesz wybrać kolory, które są zgodne z dekoracjami lub które odzwierciedlają Twoje ulubione odcienie. Pamiętaj, że odpowiednie dopasowanie kolorów stworzy spójny wygląd całej ceremonii i przyjęcia.


3. Zwróć uwagę na szczegóły


Szczegóły mają znaczenie, zwłaszcza w przypadku zaproszeń ślubnych. Zwróć uwagę na czcionki, rodzaj papieru, zdobienia i wszelkie detale. Pamiętaj, że zaproszenia będą reprezentować Wasz gust i styl, więc wybierz takie, które oddają to, jak chcecie być postrzegani.


4. Dobierz odpowiednią treść


Zaproszenia powinny zawierać informacje o ceremonii ślubnej, przyjęciu weselnym, numery kontaktowe i wszelkich dodatkach, takich jak adresy, informacje na temat noclegów itp.


5. Zwróć uwagę na błędy


Może to oklepane, ale warto o tym pamiętać. Przed przesłaniem projektu do wydruku, przejrzyj teksty i zwróć uwagę na wszelkie literówki, interpunkcję, poprawność nazwisk. Lepiej przejrzeć projekt kilka razy, niż potem stresować się próbą naprawienia błędów.


Wybór idealnych zaproszeń ślubnych może być czasochłonny. Wybierz takie, które odzwierciedlają Waszą miłość i styl - dzięki temu będą one piękną pamiątką zarówno dla Was, jak i dla Waszych gości i będą... idealne.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page