top of page

Dekoracje ślubne - part 2

Zaktualizowano: 11 maj 2023


Wybór konkretnych dekoracji zależy od twojego stylu i gustu, ale pamiętaj, aby zawsze wykorzystać elementy, które będą dla Ciebie ważne. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju girlandy (świetlne i kwiatowe), ścianki z tkanin oraz wiele innych dekoracji.

Dekoracje stołów


Do dekoracji stołów można wykorzystać wiele dodatków, takich jak obrusy, serwetki, kwiaty, świeczniki, a także ozdobne talerze i sztućce. Dobrze dobrane dekoracje urozmaicą stoły weselne i nadadzą im szyku. Dekoracje stołów mogą być proste lub bardziej skomplikowane i warto pamiętać, aby nie przesadzać z liczbą dodatków, ponieważ mogą one zdominować całą aranżację.TkaninyW zależności od wybranych materiałów można dodać sali weselnej lekkości (tiul i koronka), rustykalności (makrama, organza), szyku (atłas, jedwab) czy błysku (satyna, poliester). Wybór tkaniny zależy przede wszystkim od stylu wesela i preferencji Młodej Pary. Finezyjnie ułożona tkanina świetnie sprawdzi się do dekoracji ścian, stołów oraz krzeseł – może wprowadzić powiew świeżości albo podbić charakter sali.Girlandy


Girlandy wprowadzają na salę ożywienie i urok, mogą być wykonane z materiałów, takich jak żywe kwiaty, papier i tkaniny. Można nimi udekorować ściankę za Młodą Parą oraz weselne kąciki tematyczne.


12 wyświetleń0 komentarzy

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page