top of page

5 kreatywnych pomysłów na nietypowe gry weselne

Zaktualizowano: 21 lip 2023


Gry i zabawy na weselu są doskonałym sposobem na integrację gości i zapewnienie im dodatkowej radości. Bądźcie innowacyjni i zaskoczcie swoich gości niezwykłymi atrakcjami. Jeśli marzycie o nietypowych grach weselnych, które ożywią atmosferę i rozśmieszą gości, mamy dla Was pięć kreatywnych pomysłów, które rozkręcą imprezę.


  1. Weselna misja (kupicie ją online w naszym sklepie On Wedding Squad) To dynamiczna gra, która polega na wykonaniu dziesięciu wyjątkowych zdjęć z różnych momentów podczas weselnego przyjęcia. Na specjalnych kartach jest przygotowana lista chwil, które goście będą mieli za zadanie uwiecznić. Zadania będą obejmować np. takie zadania jak: złapanie pary młodej w tańcu, sfotografowanie chwili wzruszenia czy uwiecznienie szczęścia na twarzach gości. Każde zdjęcie powinno być wyjątkowe i oddawać atmosferę wesela. Po zakończeniu gry, Para Młoda i goście mogą przejrzeć zebrane zdjęcia. Ta gra zapewni nie tylko rozrywkę, ale również dodatkowe wspomnienia z Waszego wesela.

  2. Bingo weselne (kupicie je online w naszym sklepie On Wedding Squad) To integrująca gra, która polega na wykonaniu poleceń z karty. Każda plansza zawiera kombinację 24 zadań, które goście mają za zadanie zrealizować. Celem jest wykonanie zadań tak, aby wypełnić dwie linie (pion, poziom, skos) lub całą kartę. Gra zapewni Wam nie tylko rozrywkę, ale również integrację gości. Na koniec można przygotować małe nagrody dla osób, które pierwsze zdobędą BINGO.

  3. Quiz o Nowożeńcach Przygotujcie zestaw pytań dotyczących Waszego związku i historii miłosnej. Pytania mogą być proste – np. o ulubione kolory albo bardziej szczegółowe – jak miejsce Waszej pierwszej, wspólnej podróży. Quiz można przygotować w formie pisemnej ankiety albo quizu online (przekierowanie do quizu dzięki kodom QR) – oczywiście możliwości jest więcej. Ta gra pozwoli gościom bliżej poznać Waszą historię.

  4. Czy mnie znasz? Ta gra, to wariacja na temat quizu o nowożeńcach. W tym wariancie chodzi o zadawanie pytań gościom na temat Ciebie i Twojej drugiej połówki. Przygotuj zestaw pytań i sprawdź, jak dobrze znają oni Wasze upodobania, zainteresowania czy ulubione filmy. Osoba, która odpowie na najwięcej pytań prawidłowo, może zostać uhonorowana tytułem "Znawcy Pary Młodej".

  5. Skarby z przeszłości Stwórzcie specjalne pudełko lub skrzynię, w której umieścicie pamiątki z Waszego dzieciństwa i młodości lub z czasów Waszego związku. Mogą to być stare fotografie, ulubione zabawki, listy czy inne przedmioty mające dla Was wartość sentymentalną. Możecie poprosić gości o wybór jednego przedmiotu i opowiedzenie historii z nim związanej. To nie tylko świetna zabawa, ale również szansa na dzielenie się wspomnieniami i odkrywanie nawzajem Waszych historii.

Pamiętajcie, że niezależnie od tego, jakie gry weselne wybierzecie, najważniejsze jest, aby były one dostosowane do Waszych zainteresowań. Wprowadźcie odrobinę kreatywności i zabawy, aby Wasze wesele było niezapomniane.

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page