top of page

10 unikalnych pomysłów na niekonwencjonalne dekoracje weselne


Twój ślub jest niepowtarzalnym wydarzeniem, które warto uczcić wyjątkowymi dekoracjami. Jeśli marzysz o niekonwencjonalnym i niezapomnianym weselnym wystroju, mamy dla Ciebie 10 unikalnych pomysłów na dekoracje. Pozwól swojej wyobraźni płynąć i stwórz wyjątkowy klimat, który zachwyci zarówno Was, jak i Waszych gości.

  1. Napis LED Weselne LEDy to modny trend, który stanowi nowoczesny i klimatyczny dodatek. Możesz zamówić litery ze swoimi inicjałami lub wybranymi słowami i umieścić je jako dekorację na ścianie lub na parkiecie. Ta nowoczesna dekoracja będzie przyciągać wzrok i tworzyć wyjątkową atmosferę.

  2. Butelki ze światełkami LED Dodaj eterycznego blasku używając butelek ze światełkami LED. Butelki są wypełnione sznurem światełek, a plastikowy korek pełni funkcję włącznika. Rozstaw je na stołach, półkach czy przy wejściu na salę weselną. To nietuzinkowy sposób na wprowadzenie ciepłego i przytulnego klimatu. Butelki możesz kupić tutaj: link do butelek

  3. Kwiatowe wiszące dekoracje Zamiast tradycyjnych dekoracji stołów, pomyśl o girlandach z kwiatów. Możesz też zawiesić piękne bukiety nad stołami gości, tym samym tworząc romantyczną atmosferę. To nie tylko niezwykła dekoracja, ale i oszczędność miejsca na stole.

  4. Złote ramki do numeracji stołów Przygotuj złote ramki, które będą oznaczać numery stołów. Możesz w nich umieścić Wasze zdjęcia, motywy roślinne lub zagadkowe nazwy stołów. Waszym gościom ułatwi to znalezienie miejsc, a dodatkowo będzie to mała atrakcja dla gości: link do ramek.

  5. Ścianka To nie tylko piękna dekoracja, ale także świetne tło do wspólnych zdjęć dla Waszych gości. Może to być ścianka z suszonych kwiatów lub Waszych fotografii, kolorowe wstęgi a nawet stare drzwi. Goście będą mieli świetną zabawę, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia w tak oryginalnym miejscu.

  6. Złote obręcze Możesz dodać do nich kwiaty, wstążki czy zdobienia pasujące do Waszego stylu. To doskonały sposób na spersonalizowanie dekoracji na Waszej sali weselnej i podkreślenie Waszej indywidualności: duże obręcze, średnie obręcze.

  7. Ręcznie malowane dekoracje Wybierz motywy, które odzwierciedlają Waszą miłość i związek, takie jak Wasze inicjały, symboliczne kwiaty, ważne dla Was miejsca czy cytaty. Ręcznie malowane dekoracje nadadzą indywidualnego charakteru całemu przyjęciu.

  8. Szklane, dekoracyjne żarówki To wyjątkowy element, który pozwoli Ci wyrazić swoją kreatywność. Żarówki dają wiele możliwości - możesz wstawić do nich kwiaty, światełka lub dowolne inne ozdoby, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę, która zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich gości: link do żarówek.

  9. Lustra w stylu vintage Przygotuj stojące lustra jako nietypowe miejsce do robienia zdjęć dla gości. To połączenie praktycznej funkcji i artystycznego elementu, które wszystkich ucieszy.

  10. Dekoracje stołów z naturalnych materiałów Zamiast tradycyjnych dekoracji stołów, postaw na naturalne materiały, takie jak drewno, kamienie czy płótna. Dodaj na stoły delikatne rośliny, kolorowe owoce czy gałązki kwiatów. To wyjątkowy sposób na stworzenie rustykalnego i eleganckiego wystroju, który oczaruje Waszych gości.


Unikalne i niekonwencjonalne dekoracje weselne to doskonały sposób na wyrażenie swojej kreatywności i stworzenie niezapomnianej atmosfery. Dzięki tym pomysłom, Wasze wesele będzie wyjątkowe i odzwierciedlające Wasze indywidualne gusty i preferencje. Zachwycicie Waszych gości, którzy będą pod wrażeniem oryginalności i piękna Waszego weselnego wystroju. Niech to będzie dzień pełen miłości i szczęścia, który pozostanie w Waszych sercach na zawsze.

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page